• 50 historii na 50 sesji mentoringu lub coachingu

Autor Robert Łężak
Data wydania 2024-01-30
Format 15x23
Oprawa miękka
Stron 272
Wydawca Imprint Media
Wydanie 1
96.75
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 978-83-66614-26-0
EAN 9788366614260

Z nowej książki Roberta Łężaka dowiesz się o trzech kluczowych kwestiach:
1.    Moc metafory w rozwoju osobistym. Na przykładzie 50 historii autor pokazuje, jak metaforyczne opowieści mogą rozkruszyć ograniczające przekonania klienta, zaprosić go do mentalnej podróży i pomóc mu w odkryciu jego potencjału. 

2.    Kluczowe wyzwania w procesie rozwoju. Na podstawie wielu lat pracy i superwizji autor wyróżnił pięć głównych obszarów, stanowiących wyzwania w rozwoju osobistym ludzi. Są to: perfekcjonizm, brak pewności siebie, trudności z znalezieniem rozwiązania, postawa „wiem wszystko najlepiej" oraz znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Czytelnik zyskuje głębokie zrozumienie tych problemów oraz narzędzia do pracy nad nimi.


3.    Metodyka stosowania historii i metafor. Książka nie tylko wskazuje na najczęstsze problemy i dostarcza gotowych opowieści do wykorzystania podczas sesji, ale demonstruje również, jak umiejętnie włączyć metaforę do sesji coachingowych i mentoringowych - z zachowaniem różnic cechujących obie formy pracy. 

"To książka wyjątkowa. Inteligentne, głębokie, spojrzenie na nasze powszechne ludzkie problemy i przekonująca prezentacja skutecznej metody ich przekraczania. Lektura przyda się każdemu. Zarówno tym, którzy nigdy nie mieli okazji do pracy nad sobą, jak i fachowcom zajmującym się pomaganiem innym w przekraczaniu ich ograniczeń".
Wojciech Eichelberger - coach, trener, doradca biznesu, psychoterapeuta 

"Coaching jest dziś pojęciem wieloznacznym. Praktyki coachingu nierzadko cechuje dowolność, deficyt rzetelności, „nawiedzenie" albo jakaś „szkoła". Brakuje im ugruntowania w nauce i praktyce. Dlatego warto wskazywać i upowszechniać te opracowania, które reprezentują najwyższe standardy. Do takich należy ta książka. Polecam przeczytanie jej i powracanie do niej". 
Jacek Santorski - Akademia Psychologii Przywództwa

ROBERT ŁĘŻAK

Współwłaściciel firmy szkoleniowej Norman Benett. Akredytowany mentor, coach i asesor EMCC z piętnastoletnim doświadczeniem. Pełni rolę superwizora i wykładowcy odpowiedzialnego coachingu w Norman Benett Academy oraz na studiach podyplomowych z coachingu i mentoringu w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dwukrotnie wybrany na prezesa EMCC Poland (2019-2022).  Inicjator wyjazdów Coaching Travel, które łączą intensywną pracę nad rozwojem osobistym i zawodowym z fascynującą podróżą.

„Moją misją jest tworzenie świata, do którego inni będą chcieli przynależeć, by odkrywać swoje najlepsze cechy, rozwijać swoje możliwości, doskonalić się i wspierać innych w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci