• Biologika sukcesji. Sezon 1. Świadomość

Autor Paweł Piotr Nowak
Data wydania 2023-08-23
Format 16,8x24
Oprawa twarda
Stron 240
Wydawca Ruthenus
Wydanie 1
99.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 978-83-7530-866-2
EAN 9788375308662

Pierwszy sezon cyklu BIOLOGIKA SUKCESJI to wieloaspektowe wprowadzenie w tematykę sukcesji jako aktualnego zjawiska społecznego. Autor przybliża w nim podstawowe zagadnienia dotyczące zachowań Nestorów i Sukcesorów oraz wyjaśnia ich złożone wzorce.
Zabieg porównania świata zwierząt do świata ludzi odsłania przed czytelnikiem archetyp „ZŁOTEGO ALGORYTMU" sukcesji pokoleniowej. Odpowiednia proporcja motywacji do działania, rad płynących z własnych doświadczeń oraz wiedzy biologicznej, psychologicznej, medycznej, prawnej, notarialnej i finansowej, stanowi klucz do sukcesu w sukcesji.
Dla kogo jest ta książka?
SUKCESJA to inaczej kontynuacja i przetrwanie.
Jesteś rodzicem? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!
To nie jest książka tylko dla tych, którzy są przedsiębiorcami. Czytając tę książkę, rozwiążesz problem, który staje się szansą na lepsze wychowanie dzieci. To tak zwany okres MENTORING 0-7. Czysta Biologika Sukcesji.
Największą wartością tej książki jest gruntowne samopoznanie. Od tego momentu możesz już przestać oceniać i osądzać siebie i innych. To skok kwantowy do poziomu spokoju i bezpieczeństwa, a w konsekwencji do wszelkiej obfitości w finansach. Po prostu więcej hajsu na koncie, lepsza firma, dobre relacje intymne i zdrowie. Porażka w wychowaniu dzieci i przegrana w biznesie mogą istotnie zniszczyć nasze zdrowie i życie. Dowiesz się, jak tego uniknąć. Twoja przewaga nad (nie)świadomą KONKURENCJĄ jest w zasięgu wzroku. Biologika pomaga. To panaceum na niewiedzę o życiu.
A jeśli jesteś przedsiębiorcą, to zwiększasz o 70% szansę na kontynuację swojej firmy. Już nie musisz tracić energii na myślenie o sprzedaży firmy. Zwiększ jej wartość dzięki dostępowi do tajników BIOLOGIKI w SUKCESJI. Do wszystkiego dojdziesz sam, krok po kroku, ale najpierw przeczytaj pierwszy sezon "Bilogiki Sukcesji". Zapraszam na pokład.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci