• Doskonalenie zaawansowanego Scruma

Autor Rituraj Patil
Data wydania 2024-02-19
Format 17x23
Oprawa miękka
Stron 430
Wydawca APN Promise
Wydanie 1
Tłumaczenie Mariusz Rogulski
67.86
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 978-83-7541-532-2
EAN 9788375415322

Zaawansowane techniki dla zespołów Scruma, ról, artefaktów, zdarzeń, metryk, porozumień roboczych, zaawansowanych praktyk inżynierskich i zwinności technicznej

Ta książka kładzie nacisk na zaawansowane rozszerzenia i techniki Scruma, które powinny być analizowane, sto-sowane i wykorzystywane przez zespoły Scruma, aby zachęcić je do ogólnej odpowiedzialności i własności, a także kieruje je tak, aby stały się zespołami Scruma o wysokiej wydajności. 
Książka zawiera wiele rzeczywistych przypadków zastosowań i wizualnych ilustracji różnych pojęć dla ram postę-powania Scruma, opartego na Scrumie zwinnego sposobu pracy oraz zaawansowanych rozszerzeń i technik Scruma. Zawiera też przegląd nieprawidłowych działań Scruma i różne sposoby zapobiegania temu i naprawy. Książka ta działa jako wygodny punkt odniesienia dla zespołów Scruma, które chcą wykorzystywać zaawansowane rozszerzenia i techniki Scruma. Techniki te obejmują strukturę i ustawienie zespołów Scruma, role Scruma, robo-cze umowy zespołów Scruma, efektywne i wydajne zarządzanie artefaktami Scruma, względne oszacowania, zda-rzenia Scruma, zaawansowane praktyki inżynierskie, zwinność techniczną, metryki Scruma, skalowanie Scruma i kilka innych aspektów opartego na Scrumie zwinnego sposobu pracy.
Po przeczytaniu tej książki Czytelnicy mogą szukać nieprawidłowości z swoich zespołach Scruma i stosować wła-ściwe zaawansowane rozszerzenia i techniki Scruma w celu zaradzenia tym nieprawidłowościom. Dzięki stosowaniu tych technik, mogą także ująć w zakresie działania stałą poprawę swoich zespołów Scruma w ramach zwinnego sposobu pracy opartego na Scrumie.


KLUCZOWE ELEMENTY
Zapewnia pełny przegląd różnych ram postępowania agile, w tym ramy postępowania Scrum.
Obejmuje przykłady oparte na scenariuszach i dogłębne wyjaśnienie nieprawidłowości Scruma oraz różne zaa-wansowane rozszerzenia i techniki Scruma.
Zawiera wizualne ilustracje opartego na Scrumie zwinnego sposobu pracy i związane z tym różne zaawansowane rozszerzenia i techniki Scruma.
Uwypukla rzeczywiste przypadki zastosowania i doświadczenia dla różnych zaawansowanych rozszerzeń i technik Scruma.


CZEGO SIĘ NAUCZYCIE?
Identyfikowania nieprawidłowości w zespołach Scruma wraz z różnymi środkami zapobiegawczymi i naprawczymi.
Zaadaptowania zaawansowanych rozszerzeń i technik Scruma oraz najlepszych praktyk dla ról Scruma, artefaktów Scruma i zdarzeń Scruma. 
Nauki improwizacji zespołów Scruma w zakresie strukturyzacji, dopasowywania, współpracy, komunikacji i umów roboczych. 
Wykorzystywania zaawansowanych praktyk inżynierskich do poprawy technicznej zwinności zespołów Scruma.
Mierzenia wydajności, jakości, kompetencji i wyników zespołów Scruma za pomocą metryk Scruma. 
Analizy skalowania podejścia Scrum i nowych sposobów działania w Scrum Guide 2020.


DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA
Książka ta jest przeznaczona dla entuzjastów agile, trenerów agile, praktyków Scruma, Scrum masterów, właścicieli produktu i dla zespołów Scruma w ramach zwinnego rozwoju oprogramowania posiadających podstawową wiedzę dotyczącą ram postępowania Scruma i chcą wdrożyć różne zaawansowane techniki i dobre praktyki ram postepo-wania Scruma, aby przyśpieszyć swoją zwinność w organizacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci