• Focus Second Edition 2. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Autor opracowanie zbiorowe
Data wydania 2023-08-02
Format 21x29,7
Wydawca PEARSON
193.19
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9788367838078
EAN 9788367838078

Focus 2. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Komplet podręcznika i zeszytu ćwiczeń Focus Second Edition 2 to doskonały materiał dla uczniów liceów i techników, którzy chcą opanować język angielski i przygotować się do matury z języka angielskiego. Publikacje realizują założenia podstawy programowej oraz pomagają doskonalić język angielski w piśmie i mowie. Komplet uzupełnia kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Focus Second Edition 2 to kompleksowy materiał do nauki języka angielskiego dla uczniów liceów i techników, wyróżniający się doskonała jakością materiałów dydaktycznych. Seria Focus Second Edition została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie ma pozytywny wpływ na postępy uczniów.

Podręcznik zawiera kod dostępu do testu Benchmark, który umożliwia ocenę umiejętności językowych ucznia w zakresie pisania, mówienia, czytania i słuchania.

Zeszyt ćwiczeń Focus Second Edition 2 stanowi uzupełnienie treści zawartych w podręczniku. Identyczna numeracja stron pozwala łatwą pracę w podręczniku i ćwiczeniówce. Zeszyt ćwiczeń zawiera arkusze pracy z filmami BBC, które wspierają regularną naukę języka. Publikacja zawiera kod dostępu do interaktywnego zeszytu ćwiczeń, który automatycznie sprawdza zadania zamknięte, zawiera bazę nagrań audio i wideo. Do dyspozycji uczniów zostały przygotowane dodatkowe interaktywne ćwiczenia na słownictwo, utrwalenie gramatyki i środków językowych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci