• Gra Ghost stories

Data wydania 2017-12-04
Format 29x28
Wydawca Rebel
Brak towaru
169.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 5902650610989
EAN 5902650610989

Ghost Stories
stańcie razem naprzeciw duchom!

Wielu poległo kładąc kres rządom Wu-Fenga, Władcy Dziewięciu Piekieł. Urna zawierająca jego prochy została pochowana na cmentarzu w niewielkiej wiosce w Środkowym Cesarstwie. Lata mijały, a przeklęte dziedzictwo popadło w zapomnienie pośród żywych. Ukryty w głębiach piekieł Wu-Feng nie zapomniał niczego. Niestrudzone poszukiwania w końcu doprowadziły go do miejsca, gdzie ukryto urnę. Cień jego poprzedniej inkarnacji już rozciąga się nad wieśniakami, nieświadomymi grożącego im niebezpieczeństwa.

Na szczęście Fat-Si (kapłani taoistyczni) trzymają straż, strzegąc granicy pomiędzy światami żywych i umarłych. Uzbrojeni w odwagę, wiarę i moce, spróbują odesłać reinkarnację Wu-Fenga z powrotem do piekła.

Ghost Stories to gra kooperacyjna. Gracze jako drużyna grają przeciwko grze. Spotka ich wspólne zwycięstwo bądź razem poniosą porażkę. W Ghost Stories można grać na czterech poziomach trudności: Początkowym, Normalnym, Koszmarnym i Piekielnym.

dlaczego zachwyci Cię ta gra?

-Wspaniała, klimatyczna szata graficzna szybko wprowadzi Cię w nastrój obleganej przez duchy chińskiej wioski. Każda karta jest warta uwagi również dzięki prezentacji widziadeł znanych nie z europejskich podań i legend, ale z chińskiej kultury.

-Gra jest prawdziwie kooperacyjna. Trzeba ustalać który z graczy co zrobi, jak wykorzysta swoje moce, jak korzystać z możliwości jakie daje wioska oraz kto wyegzorcyzmuje jakiego ducha. Tylko wspólne działanie pozwoli Wam dotrwać do spotkania z Wu-Fengiem i odpowiednio się do niego przygotować!

-Dzięki 8 dostępnym postaciom, dużej liczbie możliwych duchów i prostemu mechanizmowi ich wykładania oraz kilku dostępnym inkarnacjom Wu-Fenga każda rozgrywka będzie się znacząco różniła od poprzedniej. A jeśli to za mało - możecie przenieść rozgrywkę na kolejny poziom trudności! Na najwyższych gra jest piekielnie trudna.

-Fakt iż gra nie zawiera żadnych elementów językowych i w całości opiera się na ikonkach sprawia, że rozgrywka przebiega płynnie.

czym różni się druga edycja od pierwszej edycji?

Instrukcją - ta została na nowo przeredagowana, poprawiono w niej stylistykę i interpunkcję, co pozwala jeszcze łatwiej zapoznać się z zasadami i szybko zasiąść do gry. Mechanika i zawartość pozostała niezmieniona.

zawartość pudełka:

-4 plansze graczy
-9 żetonów wioski
-3 kości Tao
-1 specjalna kość Tao
-1 kość Klątwy
-55 karty Duchów (niebieskie)
-10 kart inkarnacji Wu-Fenga (czerwone)
-20 znaczników Tao
-20 znaczników Czi
-4 figurki Taoistów
-4 znaczniki Jin-Jang
-8 figurek Duchów
-2 figurki Buddy
-1 znacznik Nieaktywnych Tao
-1 znacznik Osłabiającej Mantry (zwój)
-4 znaczniki Nieaktywnej Mocy
-3 znaczniki Neutralnej Mocy
-1 instrukcja
-2 karty pomocy
-1 karta do zapisywania wyników rozgrywek

liczba graczy: 1 - 4 osoby
wiek graczy: od 12 lat
czas gry: ok. 60 minut
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci