• Harmonize 4 Student Book with Online Practice

Data wydania 2024-07-31
Format 22x27,5
Oprawa miękka
Stron 136
Wydawca Oxford
Wydanie 1
101.15
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 9780194082853
EAN 9780194082853

Harmonize 4 Student Book with Online Practice

Harmonize to 6-poziomowy kurs dla szkół średnich, który pomaga nauczycielom przekształcić klasę w środowisko do nauki opartej na współpracy.
Uczniowie uczą się czegoś więcej niż tylko języka, ponieważ tworzą projekty, wykonując łatwe do wykonania zadania krok po kroku w każdym rozdziale, aby osiągnąć rzeczywiste, praktyczne wyniki.

Poziom: A1 - B2

Przekształć swoją klasę w środowisko do nauki opartej na współpracy dzięki kursowi Harmonize.
Uczniowie uczą się nie tylko języka, ale również realizują projekty dotyczące tematów, które są dla nich ważne. Harmonize oferuje zaawansowane podejście do oceniania.
Jasno określone cele lekcji, wskazówki dla nauczyciela, regularna nieformalna ocena, informacja zwrotna oraz zestaw testów pomagają uczniom zdobywać kolejne umiejętności i przyspieszają ich postępy.
Materiały dostępne dla nauczyciela w sekcji Professional Development na platformie Oxford English Hub pomogą rozpocząć pracę z Harmonize.
Obejrzyj samouczki wideo, uzyskaj dostęp do focus i position papers, z poradami ekspertów i krótkimi wskazówkami dotyczącymi kluczowych zagadnień metodycznych, skorzystaj również z krótkich szkoleń professional development modules, aby poznać podstawowe założenia metodyczne kursu.

Dostęp do wszystkich cyfrowych materiałów szkoleniowych i zasobów można uzyskać za pośrednictwem Oxford English Hub: www.oxfordenglishhub.com.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci