• Higiena i sterylizacja w branży beauty

Autor Dorota Kalinowska,Martyna Siudak
Data wydania 2020-04-07
Format 15x23,2
Oprawa miękka
Stron 168
Wydawca PZWL
Wydanie 1
Brak towaru
89.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-200-5964-9
EAN 9788320059649

Higiena i sterylizacja w branży beauty to nowoczesna książka przybliżająca aktualne standardy z zachowaniem medycznych procedur higieny i sterylności w miejscu pracy. Pozycja została opracowana według najnowszych zaleceń, a także dostosowana do dynamicznie rozwijającego się rynku kosmetologicznego. Zebrano w niej wiedzę i doświadczenie nie tylko kosmetologów, fizjoterapeutów, nauczycieli kosmetyki, ale także inspektorów BHP oraz inspektorów terenowych powiatowych stacji sanitarnych.

W publikacji zostały omówione:

  • najnowsze przepisy dotyczące szczegółowych wymagań sanitarno-higienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej (w tym ustawy, rozporządzenia, cele i zadania higieny);
  • wytyczne, jak zapobiegać zakażeniom w miejscu pracy;
  • sposoby dezynfekcji i sterylizacji;
  • najpoważniejsze błędy higieniczne;
  • praktyczne wiadomości, co każdy pracodawca powinien wiedzieć (dokumentacja, OC, projektowanie gabinetu i ciągu technologicznego).

Książka jest adresowana do pracodawców, pracowników i studentów branży beauty. Jej lektura powinna być pierwszym krokiem przy rozpoczynani działalności zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej.

Autorka dołożyła wszelkich starań, by pozycja ta była wyznacznikiem stosowania oraz wdrażania dobrej praktyki kosmetologicznej. Książka zawiera przepisy i wymogi dla pomieszczeń i procedur wykonywanych w gabinetach świadczących usługi kosmetyczne. Polecam Państwu tę lekturę".

Fragment recenzji Doroty Kudzi-Karwowskiej

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci