• Historia pewnego Star-Upu

Autor Wojciech Rokicki,Radosław Śliwka
Data wydania 2023-09-14
Format 17,1x24
Oprawa twarda z obwolutą
Stron 128
Wydawca Smart Projekt
Wydanie 1
119.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 6 szt.
ISBN 978-83-956286-3-4
EAN 9788395628634

Dowiedz się, w jaki sposób:
definiować potrzeby rynkowe;
stawiać sobie i firmie realne cele;
mapować, planować i wdrażać procesy;
pracować nad skuteczną komunikacją w organizacji;
być elastycznym w czasach kryzysu.

Każda firma, zanim zbuduje pozycję rynkową i osiągnie sukces, musi przejść przez poszczególne etapy rozwoju i zmierzyć się z przeszkodami, które pojawią się na jej drodze. Dotyczy to każdej organizacji niezależnie od branży, w której działa.

Dziś, gdy potwierdzone oszczędności, jakie firma SMART Project zapewniła swoim klientom, sięgają niemal miliarda złotych, historia opowiedziana przez jej właścicieli może być inspiracją dla innych start-upów. Lektura książki założycieli SMART Project może pomóc przedsiębiorcom uniknąć wielu pułapek na wyboistej drodze do osiągniecia sukcesu.

Autorzy książki postanowili prześledzić historię budowania swojej firmy i na jej przykładzie znaleźć strategiczne elementy i przełomowe momenty, które decydują o tym, że dany biznes będzie miał szansę powodzenia lub nie. Bo choć SMART Project zajmuje się na co dzień zwiększaniem rentowności innych przedsiębiorstw poprzez poprawę efektywności procesów biznesowych, produkcji i łańcuchów dostaw, problemy, z którymi zetknęli się właściciele, są uniwersalne.  

Książka „Historia pewnego start-upu" będzie niezwykle pomocna wszystkim tym, którzy są na początkowym etapie rozwoju firmy i potrzebują wskazówek, jaką drogą podążać, by zminimalizować liczbę błędów, które mogą popełnić.

Jeśli jesteś:
- aspirującym przedsiębiorcą
- właścicielem firmy
- dyrektorem produkcji
- dyrektorem magazynu
- planistą
...ta książka jest właśnie dla Ciebie!

AUTORZY:

WOJCIECH ROKICKI
Jest współzałożycielem SMART Project. Specjalizuje się w definiowaniu i wdrażaniu programów usprawnień metodologiami DMAIC, 6-sigma, PMBOK oraz Lean, a także w zarządzaniu złożonymi projektami. Posiada certyfikaty: Black Belt, CPIM oraz Project Management Professional.
Wiedzę zdobytą podczas studiów na polskich i zagranicznych uczelniach oraz doświadczenie z realizacji wielu międzynarodowych projektów wykorzystuje w budowaniu własnej firmy i wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw różnej wielkości.
Zajmuje się promowaniem najlepszych praktyk biznesowych, m.in. jako członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów.
„Historia pewnego start-upu" to kolejna pozycja na liście książek, których jest autorem. Wcześniejsza „Logistyka. Casebook" osiągnęła status bestsellera w swojej kategorii.
RADOSŁAW ŚLIWKA
Jest współzałożycielem SMART Project. Specjalizuje się w definiowaniu i wdrażaniu programów usprawnień, które zwiększają efektywność i rentowność organizacji. W swojej działalności skupia się na łączeniu aspektu angażowania pracowników w zmianę z wykorzystaniem nowych technologii.
Jest autorem praktycznego doktoratu oraz wielu książek, m.in.: „Inventory Management Fundamentals", „Decyzje logistyczne z Excelem" i bestselleru „Logistyka Casebook",
Jako praktyk, poza działalnością biznesową, wspiera przedsiębiorców, pełniąc funkcję członka Prezydium Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci