• InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign wyd. 4

Autor Nigel French
Data wydania 2021-06-24
Oprawa miękka
Stron 402
Wydawca APN Promise
Wydanie 4
Tłumaczenie Marek Włodarz
89.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 3 szt.
ISBN 978-83-7541-452-3
EAN 9788375414523

Typografia jest fundamentem każdego projektu graficznego. A jeśli istnieje niezawodny sposób rozwinięcia się jako projektant, będzie to lepsze i bardziej wyrafinowane stosowanie czcionek. Przedstawiamy czwarte, zaktualizowane i uzupełnione wydanie przewodnika po typograficznych funkcjach Adobe InDesign. Omawiane są zagadnienia mikro- i makrotypografii, od poznania niuansów prostego spacjowania po wydajne budowanie długich i złożonych dokumentów. InDesign i tekst pokazuje nie tylko to, jak używać rozbudowanych funkcji InDesigna, ale przede wszystkim wyjaśnia, dlaczego określone podejścia są preferowane, a także sposoby unikanie typowych błędów. Bez względu na to, czy tworzysz ulotkę, czy tysiącstronicowy katalog, czy praca ma trafić na ekran, czy do druku, InDesign i tekst jest niezbędnym źródłem wiedzy, pozwalającym jak najwięcej wydobyć z narzędzi InDesigna.
• Skupienie na funkcjonalnościach typograficznych oferowanych przez InDesigna
• Wyczerpujące omówienie funkcji makro- i mikrotypograficznych
• Przejrzyste, przekonujące wyjaśnienia, jak i dlaczego warto tworzyć dobrą typografię
Nigel French jest projektantem graficznym, fotografikiem i wykładowcą w dziedzinie oprogramowania graficznego, zamieszkałym w Brighton w Anglii. Prowadzi stronę www.nigelfrench.com.

„InDesign Type to niezbędna pomoc dla każdego, kto pracuje z tekstem. Przyjazny ton i styl autora pozwala łatwo przyswoić sobie podstawy sztuki typograficznej, jednocześnie ukazując sposoby posługiwania się całym bogactwem funkcji typograficznych w InDe-signie".

Michael Ninness, Senior Director Design Product Managementand User Experience, Adobe
„Bez względu na poziom umiejętności, każdy projektant potrzebuje egzemplarza InDesign i tekst na półce blisko komputera".

James Fritz, Content Managerlynda.com„Wśród wszystkich książek omawiających podobną tematykę pisarstwo Nigela jest najbardziej precyzyjne, przejrzyste i przekonujące".

Ina Saltz, profesor
The City College of New York
„Jeśli chcesz nauczyć się, jak używać czcionek do tworzenia pięknych projektów, przeczytaj tę książkę".

Mike Rankin, Editor in Chief
CreativePro.com oraz InDesign Magazine
„Oczywiste jest, że nowe wydanie InDesign i tekst wywoła entuzjazm typograficznych nerdów. Ale będzie to także uczta dla każdego, kto docenia dobre projekty".

Terri Stone, Editorial Manager
Adobe
„Jestem pod wrażeniem twórczego oka Nigela, bogactwa pomysłów i doskonałego opanowania umiejętności typograficznych... InDesign i tekst to jedna z tych książek o InDesignie, po które sięgam najczęściej".

Anne Marie Concepción,
Współtwórczyni InDesign Secrets
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci