• Instalacje fotowoltaiczne w systemie elektroenergetycznym. Jakość dostaw energii elektrycznej. Warunki techniczne przyłączenia i

Autor Zbigniew Hanzelka,Krzysztof Piątek
Data wydania 2024-02-12
Format 0x0
Oprawa miękka
Stron 550
Wydawca PWN
Wydanie 1
89.10
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 1 szt.
ISBN 978-83-01-23106-4
EAN 9788301231064

Niniejsza unikatowa publikacja dotyczy bardzo ważnej kwestii rozwoju OZE w Polsce, a w szczególności poświęcona jest kwestiom technicznym oraz organizacyjnym instalacji fotowoltaicznych wraz z możliwościami ich wykorzystania i włączenia do systemu elektroenergetycznego.

Publikacja Instalacje fotowoltaiczne w systemie elektroenergetycznym koncentruje się na problemach współpracy instalacji fotowoltaicznych (PV), z siecią elektroenergetyczną, skupiając się szczególnie na oddziaływaniu tych źródeł na parametry jakości dostawy energii elektrycznej w systemach elektroenergetycznych.

W publikacji czytelnik będzie mógł znaleźć praktyczne wyjaśnienia związane z problematyką:

  • warunków technicznych przyłączenia instalacji PV w Polsce i zagranicą
  • prognozowania generacji energii elektrowni fotowoltaicznych

Książka zawiera liczne przykłady i odniesienia do praktyki użytkowania OZE, dodatkowo również w załączniku przedstawiony został przykładowy program funkcjonalno-użytkowy instalacji PV o mocy 500 kW.

Publikację kierujemy głównie do profesjonalistów - operatorów sieci dystrybucyjnych, pracowników energetyki zawodowej, projektantów i instalatorów FOTOWOLTAIKI, koordynatorom klastrów i spółdzielni energetycznych, a także energetyków, specjalistów ds. OZE i pracowników zaplecza badawczo-rozwojowego. Książka przyda się również uczniom i studentom kierunków inżynieria elektryczna, energetyka, OZE i pokrewnych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci