• Nowoczesna java w działaniu wyrażenia lambda strumienie programowanie funkcyjne i reaktywne dla programistów

Autor Raoul-Gabriel Urma, Mario Fusco, Alan Mycroft
Data wydania 2019-06-06
Format 17x23
Oprawa miękka
Stron 636
Wydawca APN Promise
Wydanie 1
Brak towaru
126.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-7541-369-4
EAN 9788375413694

Nowoczesne aplikacje wykorzystują innowacyjne projekty, wliczając w to mikrousługi, reaktywne ­architektury i strumieniowanie danych. Nowoczesne funkcje Javy, takie jak wyrażenia lambda, strumienie i długo wyczekiwany system modułów Javy, znacząco upraszczają implementowanie tych projektów. Czas teraz, abyś podniósł swoje dotychczasowe umiejętności i wyszedł naprzeciw tym wyzwaniom!

Nowoczesna Java w działaniu łączy nowe funkcje języka Java z ich praktycznym zastosowaniem. Ponieważ książka ta wykorzystuje przejrzyste przykłady i przywiązuje dużą uwagę do szczegółów, szanuje ona Twój czas. Dzięki niej będziesz mógł rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę w zakresie języka Java - zapoznasz się z nowoczesnymi dodatkami, takimi jak API strumieni czy system modułów Javy, odkryjesz nowe podejścia dla współbieżności, a także dowiesz się, w jaki sposób funkcyjne koncepcje mogą pomóc Ci pisać kod, który jest łatwiejszy w czytaniu i utrzymywaniu.

Najlepiej sprzedająca się książka wydawnictwa Manning o języku Java 8 została zaktualizowana do Javy 9! W ramach „Nowoczesnej Javy w działaniu" swoje dotychczasowe umiejętności programowania w Javie wzbogacisz o najnowsze techniki i funkcje. Po praktycznym wprowadzeniu do wyrażeń lambda z użyciem realnego kodu Java, zagłębisz się w interfejs programowania aplikacji o nazwie Streams. Następnie odkryjesz programowanie reaktywne sterowane zdarzeniami i zobaczysz, jak system modułów platformy Java (projekt Jigsaw) pozwoli Ci zmienić sposób konstruowania Twojego kodu. Książka ta objaśnia również programowanie funkcyjne w Javie, pracę z kolekcjami i wiele więcej.

Co w środku?
W pełni zaktualizowane wydanie najlepiej sprzedającego się podręcznika Java 8 in Action wydawnictwa Manning
Nowe funkcje w Javie 8, Javie 9 i nowszych
Strumieniowanie danych i programowanie reaktywne
System modułów Javy

Książka napisana dla programistów zaznajomionych z podstawowymi funkcjami Javy.
Raoul-Gabriel Urma jest prezesem Cambridge Spark. Mario Fusco jest starszym inżynierem oprogramowania w Red Hat. Alan Mycroft jest profesorem informatyki na Uniwersytecie Cambridge oraz współzałożycielem organizacji Raspberry Pi Foundation.

„Praktyczne i wyczerpujące wprowadzenie do nowoczesnych funkcji najnowszego wydania Javy, wraz ze świetnymi przykładami!" - Oleksandr MandrykEPAM Systems

„Praktyczne omówienie Javy 8 i 9, przedstawione w prosty i elegancki sposób."- Deepak Bhaskaran, Salesforce

„Sporo świetnych przykładów i przypadków użycia dla strumieni, współbieżności i programowania reaktywnego."
Rob Pacheco, Synopsys

„Mój kod w Javie znacząco się poprawił po przeczytaniu tej książki, a zaprezentowane w niej przykłady byłam w stanie od razu zastosować w praktyce"
Holly Cummins, IBM
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci