• Pakiet czterech książek habeck reinhard

Autor Habeck Reinhard
Data wydania 2018-09-14
Format 13x20,5
Oprawa miękka
Stron 1104
Wydawca Amber
Wydanie 1
Brak towaru
99.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-241-6787-6
EAN 9788324167876

Rzeczy niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją

Zagadkowe eksponaty muzealne z całego świata.Ludzkie szczątki z epoki dinozaurów. Przedmioty high-tech z dawno minionychczasów… Archeolodzy wciąż napotykają tajemnicze przedmioty,które – zdawałoby się – nie mogły powstać w czasach, w których powstały,i przeczą ustaleniom konwencjonalnej nauki.Jak to możliwe, że prehistoryczna mapa przypomina fotografię satelitarnąNASA? Albo w jaki sposób kula ze stali chromowanej znalazła się wewnętrzu kamiennej figury z czasów prehistorycznych? Reinhard Habeckwyszperał najbardziej spektakularne znaleziska w światowych muzeachi zbiorach prywatnych, i przedstawił je, ilustrując fascynującymi zdjęciami.


Obrazy i fotografie niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją

Tajemnica malowidła i zdjęcia z całego świata.Na całym świecie istnieją malowidła, fotodokumenty i wizerunki, w przypadkuktórych można wykluczyć fałszerstwo, a jednak ukazują rzeczy, którewedług obecnego stanu wiedzy historycznej nie mogły istnieć w tamtychczasach i przeczą ustaleniom konwencjonalnej nauki.Kogo przedstawił artysta, który 9000 lat temu wyrył na skalnej ścianie niebiańskieistoty w aureolach? Czym lub kim jest tajemnicza postać na zdjęciuwykonanym na Marsie przez lądownik „Spirit”?Reinhard Habeck usiłuje odpowiedzieć na te pytania.

Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją

Tajemnicze pisma, inskrypcje i wiadomości z całego świata od epoki kamiennejpo czasy dzisiejsze.Na całym świecie istnieją zdumiewające i nieodgadnione świadectwa pisane,które zdaniem współczesnej nauki nie mogły powstać w swojej epoce.W wypełnionej fascynującymi zdjęciami książce Reinhard Habeck tropi odkryciasprzeczne z naukowymi dogmatami.

Fenomeny niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją

Nieprawdopodobne zjawiska z całego świata: od fotografiimyśli, przez stygmaty i wizyty Obcych, po starożytny komputer.Filmy i zdjęcia duchów, „czarnoksięskie” lustro z British Museum do komunikacjiz aniołami, mówiące krzyże, tajemnicze twarze pojawiające się naścianie domu w hiszpańskim miasteczku...Urojenia, fałszerstwa czy znaki z innego świata?
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci