• Perfekt 3. Język niemiecki. Komplet Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + dostęp Mondly

Autor opracowanie zbiorowe
Data wydania 2023-08-02
Format 21x29,7
Wydawca PEARSON
114.21
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 3 szt.
ISBN 9788367838139
EAN 9788367838139

Podręcznik Perfekt 3 jest skierowany do uczniów szkół średnich i techników, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego. Interaktywna wersja podręcznika i zeszytu ćwiczeń z nagraniami audio umożliwi uczniom samodzielną pracę. Komplet składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń Perfekt 3, który pomaga utrwalić słownictwo oraz gramatykę poznaną podczas lekcji niemieckiego. Komplet uzupełnia kod dostępowy do platformy MondlyWORKS.

Podręcznik Perfekt 3 pomaga uczniom komunikować się swobodnie i skutecznie w języku niemieckim. Zakres tematyczny, gramatyka oraz słownictwo wpływają na polepszanie się zdolności uczniów oraz chętne wykorzystywanie języka niemieckiego.

Ćwiczenia na mówienia „Und du?" oswajają uczniów z językiem niemieckim oraz dodają im pewności w formułowaniu zdań.

Tematy w podręczniku dotyczą życia codziennego uczniów, przez co łatwiej im wyrażać własne opinie podczas lekcji.

Zestawienia słownictwa „Wort fϋr Wort effektiv" i zwrotów „Deutsch im Gespräch" pomagają w skutecznej nauce i poprawnym wymawaniu słów.

Uczniowie poznają kulturę dzięki stałym elementom „Land und Kultur", „LandLandeskunde Leute", „Alltag", „Geographie i Kultur".

Do podręcznika Perfekt 3dołączony jest kod dostępu do interaktywnej wersji książki, która zawiera nagrania audio, zadania do każdej lekcji oraz raporty podsumowujące ukończenie zadań.

Zeszyt ćwiczeń Perfekt 3 utrwala wiedzę, słownictwo i gramatykę, którą uczeń poznał podczas lekcji.

Ćwiczenia kształtujące samodzielne tworzenie tekstów wraz z przykładami i wskazówkami ułatwiającymi samodzielne konstruowanie form pisemnych.

Zadania gramatyczne dołączone do zeszytu ćwiczeń w formie dodatkowego zestawu, który uczeń może samodzielnie rozwiązać w domu.

Praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem arkuszy pracy z filmami VOX POP.

Minirozmówki, które będą przydatne podczas wycieczki do Niemiec.

Do zeszytu ćwiczeń Perfekt 3 dołączony jest kod dostępu do interaktywnej wersji ćwiczeniówki, która zawiera nagrania audio, zadania do każdej lekcji oraz raporty podsumowujące ukończenie zadań.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci