• Powiastki beatrix potter

Autor Beatrix Potter
Data wydania 2010-11-17
Format 20,9x26,5
Oprawa twarda
Stron 400
Wydawca Wilga
Brak towaru
99.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-259-0108-0
EAN 9788325901080
To luksusowe wydanie zawiera wszystkie utwo­ry Beatrix Potter -dwadzieścia trzy powiastki oraz wiersze o przygodach Piotrusia Królika iinnych zwierzątek. Przedstawia młodym czytel­nikom teksty kompletne izgodne z wersją oryginalną, a także oryginalne ilustracje, zarównokolorowe, jak i czarno-białe.
Powiastki ułożono w porządku, w jakim publiko­wano je po raz pierwszy,aby można je było prze­czytać we właściwej kolejności. Chociaż każdahistoryjka jest samodzielna, kilka się łączy ze sobą dzięki postaciom iopisywanym wydarzeniom.
Powiastki Beatrix Potter często wiązały się z kon­kretnymi miejscami,osobami bądź zwierzętami, więc każdy utwór poprzedzono krótkim wprowa­dzeniem, przedstawiającym jego genezę.
Ten ekskluzywny tom zawiera również cztery inne utwory Beatrix Potter,które z różnych powodów nie ukazały się drukiem za jej życia, alepokazu­ją nowe oblicza jej talentu jako ilustratorki i autor­ki opowiadań.Świat Beatrix Potter, przedstawiony w tej książce w pełnym ujęciu, jawisię młodym czytelnikom przed oczami tak jak wtedy, gdy go stworzono,przed ponad stu laty.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci