• Prawda o Kronikach Akaszy

Autor Olga N Stępińska
Data wydania 2024-01-23
Format 15x21
Oprawa twarda
Stron 284
Wydawca Poligraf
Wydanie 1
Brak towaru
74.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-8308-098-7
EAN 9788383080987

Książka, którą trzymasz w rękach, to doskonała pomoc dla poszukiwaczy duchowych pragnących odkryć potencjał Akaszy i wzbogacić duchową praktykę. Ten przydatny przewodnik ujawnia tajemnice Kronik Akaszy oraz oferuje techniki wykorzystania ich potężnej energii w życiu codziennym.

Olga N Stępińska, ekspertka w dziedzinie Kronik Akaszy, dzieli się bogatym doświadczeniem pomagania klientom w zrozumieniu siebie, odkryciu mocnych stron oraz radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami. Prezentuje techniki medytacyjne, wizualizacyjne i afirmacje, które pomagają odblokować twórczą energię Akaszy i wzmacniają intuicję. Poznasz sposoby na uzdrawianie i harmonizację ciała, umysłu i ducha, a także wskazówki dotyczące interpretacji znaków i symboli Akaszy. To nieoceniony przewodnik ku mądrym wyborom i trafnym decyzjom w życiu przy wsparciu Kronik. Autorka towarzyszyć ci będzie w odkrywaniu tajemnic i eksplorowaniu nowych horyzontów.

Gotowy na podróż w głąb świata Akaszy? Przełam granice rzeczywistości i odkryj tajemnice, które odmienią twoje życie!

Olga N Stępińska to znana specjalistka w dziedzinie Kronik Akaszy, trenerka podświadomości, Mistrzyni Reiki oraz ceniona numerolog i numeroterapeutka, założycielka Szkoły Numerologii i Instytutu Numeroterapii. Prowadząc warsztaty, szkolenia i kursy, dzieli się wiedzą i wspiera innych w zgłębianiu tajemnic m.in. Kronik Akaszy. Jej celem jest wyposażenie uczestników w narzędzia i wiedzę do odkrycia własnego potencjału, zrozumienia życiowej ścieżki oraz lepszego pojmowania siebie i otaczającego świata. Praca z Kronikami Akaszy to dla niej pasja i misja, które umożliwiają jej skuteczniejszą pomoc innym. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu uczestnicy kursów i czytelnicy jej książek mają szansę na lepsze zrozumienie siebie, swojego miejsca w świecie oraz podejmowanie wyborów prowadzących do osiągnięcia celów i spełnienia marzeń.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci