• Profesjonalne wytwarzanie oprogramowania z zastosowaniem Scruma i usług Azure DevOps

Autor Richard Hundhausen
Data wydania 2021-06-24
Format 17x23
Oprawa miękka
Stron 500
Wydawca APN Promise
Wydanie 1
Tłumaczenie Jakub Niedźwiedź
61.86
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 1 szt.
ISBN 978-83-7541-454-7
EAN 9788375414547

Opanowanie sprawdzonych procesów poprawiających wytwarzanie oprogramowania przy wykorzystaniu Scruma i usług Azure DevOpsTen przewodnik może pomóc każdemu zespołowi twórców oprogramowania w planowaniu, śledzeniu i zarządzaniu pracą znacznie skuteczniej, łącząc wiodącą obecnie platformę projektowania zwinnego (Scrum) i zestaw narzędzi firmy Microsoft do zarządzania cyklem życia aplikacji oraz stosowania metodo-logii DevOps (Azure DevOps). Uznany ekspert w dziedzinie Scruma Richard Hundhausen dokładnie oma-wia tworzenie zespołu, listy Backlog, Sprinty, plany testów, współpracę, ciągłe doskonalenie, Azure Boards, Azure Test Plans oraz rzeczywiste kompromisy związane z DevOps. W książce można znaleźć praktyczne porady od doświadczonych profesjonalnych Developerów Scruma. Aby ten przewodnik był jeszcze bardziej wartościowy, Hundhausen zorganizował go w taki sposób, aby uzupełniał popularny program PSD (Pro-fessional Scrum Developer) organizacji Scrum.org, który współtworzył z Kenem Schwaberem ze Scrum.org będącym autorem wstępu do tej książki.

Richard Hundhausen - Professional Scrum Trainter - pokazuje, jak:
• Pogłębić swoją wiedzę na temat ram Scruma w oparciu o Przewodnik po Scrumie z 2020 roku.
• Zapewniać sprawdzone planowanie i śledzenie elementów roboczych oraz szybko uzyskiwać korzyści z zastosowania tablic Azure Boards.
• Usprawnić wstępne zadania Scruma wykonywane przed pierwszym Sprintem.
• Korzystać z usług Azure DevOps do tworzenia i zarządzania listami Backlog, planować Sprinty i współpracować podczas ich trwania z innymi członkami zespołu.
• Poprawić skalowanie przy użyciu platform Scaled Professional Scrum oraz Nexus.
• Rozpoznawać, które praktyki mogą być najbardziej efektywne bez użycia narzędzi.
• Definiować i optymalizować przepływy zadań w zespole, pokonywać typowe dysfunkcje oraz przekształcać się w wydajny zespół Professional Scrum Team.Informacje na temat tej książki
• Książka jest przeznaczona dla każdego, kto pracuje z zasadami Scruma i na nich polega, w tym dla programistów, projektantów, architektów, testerów, analityków biznesowych, Product Ownerów, Scrum Ma-sterów, menedżerów i innych zainteresowanych.
• Skupia się ona głównie na wykorzystaniu Scruma przy wytwarzaniu produktów programowych, ale może też wspierać rozwój rozwiązań adaptacyjnych dla dowolnego złożonego problemu.

O autorze
Richard Hundhausen, prezes Accentient, pomaga organizacjom i zespołom zajmującym się tworzeniem oprogramowania w dostarczaniu lepszych produktów dzięki zrozumieniu i wykorzystaniu usług Azure DevOps i Scruma. Jest profesjonalnym trenerem Scruma (Professional Scrum Trainer) i współtworzył ramy Nexus scaled Scrum. Jako programista, konsultant i szkoleniowiec z niemal 40-letnim doświadczeniem rozumie, że oprogramowanie jest tworzone i dostarczane przez ludzi, a nie przez procesy lub narzędzia. Można się z nim skontaktować pod adresem richard@accentient.com.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci