• Zwinny talent. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy przetrwają nadchodzące zmiany

Autor Ralf Knegtmans
Data wydania 2020-07-01
Format 15,1x23
Oprawa Miękka ze skrzydełkami
Stron 304
Wydawca Imprint Media
Wydanie 1
Tłumaczenie Dorota Konowrocka-Sawa
Brak towaru
98.01
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 17
Kurier DPD(Pobranie) 19
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-64299-85-8
EAN 9788364299858

Obowiązkowa lektura dla każdego właściciela firmy, który zatrudnia pracowników i planuje przetrwać w gwałtownie zmieniającym się świecie. Książka to poradnik rekrutacji, pokazujący, jak w praktyce i bez udziału agencji HR rozpoznać „zwinne talenty", czyli pracowników gotowych na wyzwania przyszłości. Uznany na całym świecie ekspert pokazuje, że zwinność, rozumiana jako zdolność adaptacji i nieustannego uczenia się, stała się dziś ważniejsza niż formalne kwalifikacje i wyuczone umiejętności. Dodatkowo, specjalnie dla polskiego czytelnika, o zwinności, rekrutacji i praktyce prowadzenia odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa opowiadają:

  • Dominika Bettman, prezeska SIEMENS Polska,
  • Brunon Bartkiewicz, prezes ING Bank Śląski,
  • Jarosław Koziński, partner i Tax and Law Leader, EY,
  • Marek Śliboda, prezes MARCO.

Absolutne ABC współczesnej rekrutacji. Rekruterom i HR-owcom da potężne i sprawdzone w praktyce narzędzia; kandydatom pozwoli zrozumieć dzisiejszy rynek pracy i realne potrzeby pracodawców.

O Autorze

Ralf Knegtmans — partner zarządzający holenderskiej firmy De Vroedt & Thierry specjalizującej się w doradztwie i rekrutacji kadry kierowniczej. Od dwudziestu lat zgłębia kluczowe cechy wybitnych talentów poprzez własne badania oraz liczne wywiady z członkami zarządów firm i naukowcami. Pisze i wykłada na temat natury talentu, selekcji najlepszych kandydatów, nowoczesnego przywództwa oraz różnorodności. Autor kilku książek oraz licznych artykułów branżowych. W Polsce wystąpił na wielu prestiżowych konferencjach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci