Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Producenci

Dyplom to zawsze powód do dumy. Jest to oficjalny dokument potwierdzający nasze umiejętności i dokonania, który, powieszony na ścianie, przez wiele lat przypomina o naszych osiągnięciach i potwierdza je. Dyplomy mogą mieć najróżniejszą postać i wydawane mogą być przez najrozmaitsze organizacje - począwszy od uczelni wyższych, poprzez organizacje sportowe, a skończywszy na firmach wręczających je laureatom najróżniejszych konkursów. 

Dyplomy często wręczane są uczniom szkół w nagrodę za wysokie wyniki, branie udziału w konkursach i mistrzostwach, dobre sprawowanie lub też wejście w jakiś ważny etap nauki, np. dyplom pasowania na ucznia, czy dyplom ukończenia szkoły podstawowej. 

W naszej ofercie znajdą Państwo dziesiątki różnorodnych wzorów dyplomów przeznaczonych do druku lub ręcznego wypisania. Nie brakuje tu dyplomów przeznaczonych dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i liceów, a także dyplomów uniwersalnych, idealnych jako nagrody w konkursach lub zawodach organizowanych przez szkołę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wzorami oferowanych przez nas dyplomów.

Dyplom ogólny A735 Dyplom ogólny A735
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
Dyplom Przedszkolaka A234 Dyplom Przedszkolaka A234
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
Dyplom przedszkolaka A472 Dyplom przedszkolaka A472
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
Dyplom przedszkolaka A703 Dyplom przedszkolaka A703
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
Dyplom przedszkolaka A704 Dyplom przedszkolaka A704
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl