PAKIET KARDYNAŁ GEORGE PELL. BIOGRAFIA. TOM 1-2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 9788368475500
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Foto Art Jarosław Gotowała. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kardynał George Pell. Biografia
Syn właściciela pubu, pasjonat futbolu, absolwent Oksfordu i Papieskiego Uniwersytetu Urbanianum w Rzymie, doktor filozofii, reformator finansów Watykanu, wreszcie – niesłusznie oskarżony, który z pokorą przyjął cierpienie, głęboko wierząc, że prawda się obroni. Kardynał George Pell był przede wszystkim oddanym sługą Chrystusa, który w imię miłości do Niego miał odwagę sprzeciwiać się „mądrości tego świata”.
Tess Livingstone – australijska dziennikarka, przez wiele lat zaprzyjaźniona z kardynałem – opisuje go jako serdecznego kapłana kochającego Boga, drugiego człowieka i Kościół. Jednocześnie ukazuje go jako nieustępliwego sługę prawdy, człowieka z dystansem do siebie, otwartego na świat, lecz bezkompromisowego w obronie depozytu wiary. To fascynująca historia życia człowieka, którą czyta się jednym tchem!
Dodatkowym atutem książki są przedmowy trzech znakomitych osobistości: George’a Weigla, ks. dr. Josepha Hamiltona, sekretarza kard. Pella, i ks. prof. Roberta Skrzypczaka. Całość dzieła dopełniają wybrane przemówienia kardynała ukazujące jego przenikliwe spojrzenie na wiarę i wyzwania współczesności oraz wskazujące drogę prowadzącą do Boga.
"Kościół przetrzyma wszystko pod warunkiem, że w tych nowych i zdradliwych czasach pozostaniemy wierni, stale zakorzenieni w naszym Krzewie Winnym."
| AUTOR | TESS LIVINGSTONE |
| TYTUŁ | PAKIET KARDYNAŁ GEORGE PELL. BIOGRAFIA. TOM 1-2 |
| WYDAWCA | RAFAEL |
| ROK WYDANIA | 2025-11-04 |
| FORMAT | 145 X 205 MM |
| OPRAWA | ZINTEGROWANA |
| ILOŚĆ STRON | 808 |
| EAN | 9788368475500 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.