JAK NIE ZOSTAĆ KRÓLOWĄ. TOM 1, KATARZYNA REDMERSKA
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 9788383831794
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Foto Art Jarosław Gotowała. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
„Ta miłość nie mogła się spełnić. Ona antyrojalistka. On król. Przeznaczenie miało jednak swój plan”.
Zabawna opowieść o przebojowej Polce, doktor habilitowanej literaturoznawstwa Malwinie Krzysztopolskiej, która nieoczekiwanie na swojej drodze spotyka króla niewielkiego królestwa Warbenii – Oskara II. Ona – temperamentna naukowczyni z niezmąconą pewnością siebie, które nigdy nie marzyła, by zostać królową. On – nobliwy dżentelmen w koronie, podporządkowany etykiecie. O ich życiu zadecydował przypadek.
„Jak (nie) zostać królową” to pierwsza część dylogii królewskiej autorstwa Katarzyny Redmerskiej, znanej z poczytnych powieści takich jak „Pora burzy” czy „Pejzaż we mgle”.
| AUTOR | KATARZYNA REDMERSKA |
| TYTUŁ | JAK NIE ZOSTAĆ KRÓLOWĄ. TOM 1 |
| WYDAWCA | AXIS MUNDI |
| ROK WYDANIA | 2024-09-11 |
| FORMAT | 145 X 210 MM |
| OPRAWA | MIĘKKA |
| ILOŚĆ STRON | 472 |
| EAN | 9788383831794 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.