JĘZYK HISZPAŃSKI LA MAR DE PALABRAS
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 9788363685621
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Foto Art Jarosław Gotowała. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
"LA MAR DE PALABRAS. Język hiszpański dla średnio zaawansowanych" autorstwa Anny Wawrykowicz to pozycja dla miłośników języka i kultury hiszpańskiej, wyjaśniająca wiele zwyczajów, z którymi uczący się spotka w Hiszpanii.
Książka przybliża Polakom mentalność mieszkańców Hiszpanii.
„La mar de palabras” przyciąga rozmaitością ciekawych tekstów na tematy takie jak: dom i rodzina, szkoła, praca i rozrywka, jedzenie i zdrowie, kraj i kultura, podróże i przyroda.
(zakres tematyki zalecanej przez MEN).Książka oferuje ćwiczenia zawierające 500 idiomów (z kluczem), dzięki którym szybko można poszerzyć znajomość słownictwa oraz zagadki, łamigłówki i krzyżówki urozmaicające opanowanie języka.
Żarty i przysłowia w niej umieszczone pozwalają poznać hiszpańską duszę.Całości dopełnia słownik hiszpańsko-polski, pozwalający bez problemu zagłębić się w tej ciekawej lekturze.
O autorce:
Dr Anna Wawrykowicz, iberystka, wykładowca języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem, jest autorką licznych pozycji do nauki języka dla dorosłych i dla dzieci oraz powieści „Miasto niebieskich witraży”.
| AUTOR | ANNA WAWRYKOWICZ |
| TYTUŁ | JĘZYK HISZPAŃSKI LA MAR DE PALABRAS |
| WYDAWCA | WAGROS |
| ROK WYDANIA | 2022-02-11 |
| FORMAT | 165 X 235 MM |
| OPRAWA | MIĘKKA |
| ILOŚĆ STRON | 168 |
| EAN | 9788363685621 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.