LUBIĘ MÓWIĆ MATERIAŁY DO TERAPII OPÓŹNIONEGO...
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 9788383090566
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Foto Art Jarosław Gotowała. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
LUBIĘ MÓWIĆ. MATERIAŁY DO TERAPII OPÓŹNIONEGO ROZWOJU MOWY CZĘŚĆ 1: ETAP PROSTYCH WYRAZÓW JEDNO-I DWUSYLABOWYCH
Prezentowana publikacja zawiera ćwiczenia dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Pierwsza część Lubię mówić to materiał obejmujący wyrazy dwusylabowe złożone z sylab otwartych (typu „mapa”, „buty”) oraz jednosylabowe, zakończone spółgłoską (typu „dom”). Z publikacji korzystać mogą zarówno logopedzi, terapeuci, jak i rodzice. W jaki sposób pracować z materiałem? Jeśli dziecko nie potrafi wypowiadać wyrazów dwusylabowych, zaczynamy od nauki powtarzania pierwszych sylab nazw obrazków.
Czyli w wyrazie „mata” dziecko powtarza tylko sylabę „ma”, w wyrazie „buty” – powtarza tylko sylabę „bu”. Po opanowaniu sylab otwartych można przejść do łączenia ich w wyrazy dwusylabowe. Następnie pracujemy na wyrazach jednosylabowych zakończonych spółgłoską. Później wszystkie wyrazy utrwalamy w różnych kontekstach (wykonywanie ćwiczeń z kart pracy), by na końcu utrwalić je w wyrażeniach, zdaniach, krótkich opowiadaniach.
| AUTOR | ANNA TOŃSKA-SZYFELBEIN |
| TYTUŁ | LUBIĘ MÓWIĆ MATERIAŁY DO TERAPII OPÓŹNIONEGO ROZWOJU MOWY CZĘŚĆ 1 |
| WYDAWCA | HARMONIA PODRĘCZNIKI |
| ROK WYDANIA | 2023-03-27 |
| FORMAT | 215 X 305 MM |
| OPRAWA | MIĘKKA |
| ILOŚĆ STRON | 32 |
| EAN | 9788383090566 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.