OSTATNIA GEJSZA Z GION
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 9788368560718
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Foto Art Jarosław Gotowała. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
W świecie, w którym kobiety są jak kwiaty wiśni – piękne, kruche i nietrwałe – jedna z nich postanawia nauczyć się latać.
Hana, znana jako Yukiko – „Śnieżne Dziecko” – jest żywą lalką stworzoną dla rozrywki mężczyzn. Pod warstwami białego makijażu ukrywa ból córki upadłego samuraja sprzedanej w wieku sześciu lat. Choć włada kilkoma językami i tańczy z bezwzględną perfekcją, jest więźniem Gion – dzielnicy gejsz, gdzie każdy uśmiech ma swoją cenę, a wolność kosztuje osiem tysięcy jenów.
Thomas Bennett, brytyjski tłumacz i fotograf-amator, uciekł do Japonii przed miłosnym skandalem. W Hanie dostrzega to, czego inni nie widzą – głębię i smutek ukryte pod maską. Gdy potajemnie ją fotografuje, dopuszcza się tamashii-nuki – kradzieży duszy. Ale prawda jest inna: to ona ukradła jego duszę.
Jedno zakazane spotkanie w ogrodzie kamiennym świątyni Kennin-ji zmienia wszystko. Hana nosi w sobie dziecko gaijina – dziecko, które skaże ją na hańbę. Staje przed niemożliwym wyborem: poddać się woli bogatego patrona, który spłaci jej dług, czy zniknąć w imię miłości silniejszej niż strach?
Tragiczna, przepiękna opowieść o cenie wolności i sile macierzyńskiej miłości. Dla czytelniczek „Ptaków ciernistych krzewów” i „Wyznań gejszy”.
| AUTOR | MAGDALENA BURACZEWSKA-ŚWIĄTEK |
| TYTUŁ | OSTATNIA GEJSZA Z GION |
| WYDAWCA | REPLIKA |
| ROK WYDANIA | 2026-02-03 |
| FORMAT | 145 X 205 MM |
| OPRAWA | MIĘKKA |
| ILOŚĆ STRON | 304 |
| EAN | 9788368560718 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.